Umývacie tunely

skipmenu
washtec-preview
preview-6
washtec-preview1
preview5
preview-7

Vitajte vo svete WASHTEC!

Tensumat, s.r.o., Fraňa Mojtu, 949 01 Nitra. Telefón: 037/ 7722392


tomenu

SoftLine2 Vario - tunelová umývacia linka

Pre prevádzky s vysokou kapacitou umývania sú určené umývacie tunely, ktoré svojou modulovou koncepciou umožňujú navrhnúť a zostrojiť umývacie centrá s kapacitou 50, 75, 100 umytí za hodinu. Tento vysokovýkonný systém posúva prevádzkovateľa do bezkonkurenčnej pozície. Výkon umývacieho zariadenia možno meniť aj počas samotnej prevádzky a to zmenou rýchlosti dopravného pásu od 6m/min. do 11m/min., čo umožňuje prispôsobiť prevádzkové parametre požadovanej kapacite umývania.

Unikátne riešenie zavesenia strešných a bočných kief na pohyblivých pomocných rámoch zabezpečia dokonalé umytie aj problematických miest na povrchu karosérii motorových vozidiel. Takéto riešenie umožňuje spoločný pohyb umývaného automobilu a príslušnej kefy, čo predlžuje pôsobenie kefy počas celej doby umývania. (lineárny posun 400mm až 850mm.)

Umývacie linky možno doplniť rôznymi druhmi ošetrenia, konzervácie, leštenia a pod., pričom od výberu a počtu jednotlivých sekcií závisí aj dĺžka samotnej tunelovej linky. V závislosti od celkovej konštrukcie sa stanovuje aj dĺžka dopravníka, ktorá je už od 10,4m čo umožňuje vtesnať malý umývací tunel (WS30) do haly dlhej len 12940mm.

softlinelinearni_schema

 

SoftLine2 Compact - tunelová umývacia linka

Umývací tunel používa nový koncept umývania a čistenia. Každá jedna kefa je samostatne zavesená na profile a môže tak využívať celú šírku umývacieho priestoru - je teda nezávislá na druhej kefe. Využíva málo miesta 11 - 18m.

Dokonale vyčistí automobily pri rýchlosti pásu až 13m/min. Nový ostrekový systém umožňuje rovnomerné zavlažovanie kief a dým dosahuje efektívnejšie využívanie zdrojov. Prispôsobia sa rôznym kontúram vozidiel.

Galéria
tomenu