Maxiwash - nákladné vozidlá

skipmenu
washtec-preview
preview-6
washtec-preview1
preview5
preview-7

Vitajte vo svete WASHTEC!

Tensumat s.r.o., Fraňa Mojtu, 949 01 Nitra. Telefón: 037/ 7722392


tomenu

 MaxiWash - umývacie linky pre nákladné a úžitkové vozidlá

K umývaniu nákladných a úžitkových vozidiel ponúka WashTec ako najväčší výrobca komerčných umývacích liniek pre nákladné a úžitkové vozidlá umývacie portálové zariadenia s kapacitou od 6 vozidiel za hodinu. Dodávajú sa s pojazdovou dráhou 25 m a v základnom vyhotovení obsahujú strešnú kefu, dve bočné kefy, rozvody umývacích prostriedkov, riadiaci systém, strekové a oplachové rozvody. Prejazdová výška umývacieho portálu závisí od vyhotovenia a je od 4,20 – 4,50 m.

Umývací portál možno dovybaviť zariadením chemického predumytia, umývaním podvozku, systémom odhmyzenie, vysokotlakovým predostrekom a pod. Vyhotovujú sa podľa priania a požadaviek zákazníka vo vyhotovení do interiéru alebo exteriéru, vo vyhotovení s dvoma alebo troma kefami.

Podľa požiadaviek zákazníkov sú k dispozícií zariadenia MaxiWash Vario a MaxiWash Tandem.

maxiwash_2

MaxiWash Vario - ekonomický a so širokou ponukou

Umývacia linka MaxiWash Vario je určená na automatické vonkajšie umývanie všetkých typov väčších vozidiel - nákladných áut, kĺbových vozidiel, prívesov, autobusov, Combi dodávok alebo obývacích vozidiel. Tieto typy vozidiel majú svoje špecifiká a umývacie linky MaxiWash sa im plne prispôsobujú.

Je mimoriadne účinná a má dlhodobú životnosť. Umývací portál pri svojom pohybe dosahuje rýchlosť až 14 m/min, napr. dve umytia 18-metrového nákladiaku trvajú cca 7 min. Rámová konštrukcia má variabilný dizajn s max. šírkou 2.90 m a s max. výškou 4.95 m. Bola navrhnutá aj pre dodatočnú montáž voliteľných prídavných modulov. Novovinutý materiál kefových segmentov SofTecs v porovnaní s klasickými materiálmi zvýšil ich životnosť až na 50 000 umytí, pri zachovaní kvality umývania. Dvojité uloženie bočných kief hore i dole umožňuje vznik konštantného prítlaku a ich rovnomerné vedenie, čo zaručuje vynikajúcu spoľahlivosť a dôkladnosť umytia. Kontúrovacie kefy boli vyrobené pre optimálne zachytenie tvaru vozidla a sú riadené plne elektronickou reguláciou. Pozícia kefy sa sníma pomocou bezkontaktného snímača. Zariadením na umývanie spodnej časti vozidla sa odstráni ťažko prístupné znečistenie v oblasti podvozku.

Technika s minimálnymi nárokmi na údržbu poskytuje mnoho výhod, ktoré ocenia aj zákazníci (napr. automatické bezpečnostné monitorovanie strešnej kefy zabraňuje poškodeniu hornej časti vozidla). Riadenie stroja sa uskutočňuje prostredníctvom moderného mikroprocesora, ktorý umožňuje operatívne programovanie. Spoločnosť ponúka širokú škálu programov pre všetky typy vozidiel plus špeciálne programy pre vyklápacie vozidlá, vozidlá s nakladacou plošinou, ale aj pre vozidlá so spojlermi a autobusy so zrkadlami. Frekvenčný menič zabezpečuje plynulý chod stroja a rôznu rýchlosť umývania.

MaxiWash Tandem - umytie už za 2,5 minúty!

Umývacia linka MaxiWash Express presvedčí svojou rýchlosťou a úsporou času. Šofér je počas umývanie v kabíne a po skončení je pripravený ihneď pokračovať v jazde. Vďaka flexibilným dvojitým kefám je vozidlo umývané počas prejazdu. Je kompaktná linka so stabilnou konštrukciou, zaistí flexibilitu pri voľbe umiestnenia, aj keď nie je k dispozícii mnoho priestoru. Ponúka kvalitné umytie aj napriek krátkemu času umývania. K dispozícií je mnoho rozšírení a prídavných zariadení, ako strešná kefa, semafóry, umývanie podvozku,...

Je vhodná pre:

  • Autobusy
  • Nákladné vozidlá
  • Nákladné vozidlá s prívesom
Galéria
tomenu